Formacionet zyrtare: Brazil – Belgjikė

Pëlqej
Sot nė orėn 20:00 nė stadiumin ‘Kazan Arena’ do tė luhet ēerekfinalja tjetėr ndėrmjet Brazilit dhe Belgjikės.

Tė dyja ekipet kanė bėrė publike formacionet zyrtare.

Shtuar më 06/07/2018, ora 19:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori