Flet pėrfaqėsuesi i lartė i Juventusit pėr transferimin e Ronaldos
Pëlqej
Ronaldo sė fundmi po lidhet shumė me njė kalim tė mundshėm tek klubi italian Juventus, ku sė fundmi mediat sportive po e bėjnė fakt tė kryer.

Nga kėto spekulime mediat i janė drejtuar, menaxherit gjeneral tė Juventusit, Guiseppe Marotta pėr transferimin e Ronaldos por ai e ka lėnė pezull pėrsėri kėtė ēėshtje dhe as nuk e ka mohuar as nuk ka konfirmuar.

Marotta ėshtė pėrgjigjur thjeshtė me “nuk kam koment” duke buzėqeshur.

Tashmė sipas mediave italiane pritet vetėm oferta zyrtare e Juventus pėr tė firmosur me Ronaldon. /albeu.com/


Shtuar më 04/07/2018, ora 16:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori