FIFA shpall lojtarin e ndeshjes nė sfidėn, Poloni - Kolumbi

Pëlqej
Kolumbia fitoi pastėr 3-0 ndaj Polonisė, duke mbajtur gjallė shpresat pėr kualifikim nė sfidėn e fundit tė grupit ndaj Senegalit, ndėrsa matematikisht eliminohet Polonia.

Por, FIFA ka pėrzgjedhur James Rodriguez si lojtarin mė tė mirėndeshjes.

Ylli i Bayern Munchen dha dy asiste pėr golat e Mina dhe Cuadrado, dhe gjatė gjithė 90 minutave zhvilloi njė lojė mjaft tė mirė. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2018, ora 22:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori