FIFA, nėse t'a mban dėnoji edhe kėta lojtarė (FOTO LAJM)

Pëlqej
FIFA ka nisur njė hetim kundėr Granit Xhakės dhe Xherdan Shaqirit pas ankesave tė serbve se bėnė simbolin e shqiponjės gjatė rrahjes spektalolare qė i bėnė Serbisė.

Por, ata nuk janė tė vetmit qė kanė bėrė kėtė simbol. Madje janė tė shumtė lojtarėt qė bėjnė kėtė simbol, tė cilėt nuk kanė asnjė lidhje me Shqipėrinė apo shqiptarinė, shkruan Albeu.com.

Nė galerinė e mėsipėrme do tė shihni se simbolin e shqiponjės e bėjnė edhe Ramos, Ozil, Pepe, etj.

Nėse ka kėllqe, FIFA duhet tė dėnojė edhe kėta lojtarė. /albeu.com/
Shtuar më 25/06/2018, ora 17:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori