FIFA dėnon edhe drejtuesit e Serbisė
Pëlqej
Nuk ėshtė vetėm shuma 54 mijė frangaėshtė dėnuar Serbia nga FIFA.

Nė komunikatėn pėr shtyp FIFA shkruan se ka marrė masa edhe kundėr Presidentit tė Federatės sė Futbollit tė Serbisė, Slavisa Kokeza dhe trajnerin e Serbisė Mladen Krstajic.

Sipas FIFA-s, tė dy kanė shkelur Kodin 57 tė Kodit Disiplinor tė FIFA-s pasi qė kanė bėrė komente tė pahijshme pas ndeshjes.

Tė dy do tė dėnohen me nga 5000 franga zvicerane. /albeu.com/
Shtuar më 25/06/2018, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori