Festa e "ēmendur" nė Angli, tifozit i rrezikohet jeta (VIDEO)
Pëlqej
Fitimi i Anglisė ndaj Suedisė ėshtė pritur me shumė entuziazėm nga tifozėt anglez.

Siē dihet ato janė tė "cmendur" pas futbollit dhe sidomos kur bėhet fjalė pėr kombėtaren e Anglisė dhe pas kualifikimit nė gjysmėfinale nė anglia ka shpėrhtyer festa.

Rrugėt dhe sheshet janė mbushur plotė me tifozė, njė video e publikuar sė fundmi e tregon mė sė mirė kėtė.

Por nė fund tė kėsaj videoje qė po bėhet virale nė rrjet, njė tifoz duke festuar hidhet nga autobusi pėr nė tavanin e stacionit tė autobusit.

Tavani ka qėnė shumė delikat dhe sapo tifozi ėshtė heshur ėshtė ēarė duke i rrezikuar jetėn atij.

Fatmirėsisht raportohet se ai ėshtė mirė, dhe kjo festė nuk u kthye nė tragjedi. /albeu.com/
Shtuar më 08/07/2018, ora 16:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori