Ėshtė quajtur si presidentja mė "seksi", shikoni si feston ajo pėr Kroacinė (VIDEO)
Pëlqej
Kroacia mbrėmjen e djeshme arriti tė kualifikohej nė fazėn e gjysmėfinalistėvce tė Botėrorit pasi mundi Rusinė me anė tė penalltive.

Por gjatė ndeshjes pėrveē golave tė shėnuar ajo qė tėrhoqi vėmendjen ishte edhe presidentja e Kroacisė, Kolinda Grabar Kitaroviē.

E ndodhur nė tribunėn VIP, me presidentin e FIFA-s, Infantinon, si dhe kryeministri rus Medvedev, Kitaroviē nuk ka ngurruar tė festojė si dhe tė hedhė valle pėr fitoren e Kroacisė.

Presidentja e Kroacisė njihet si presidentja "seksi" dhe video ku shihet duke festuar pėr golin e dytė tė Kombėtraes sė saj po bėhet virale nė rrjet. /albeu.com/
Shtuar më 08/07/2018, ora 10:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori