Era shfaqet nė stadiumin qė do t'a "djegė" nesėr (FOTO LAJM)

Pëlqej
Era Istrefi ėshtė emri mė i komentuar nė shtyp gjatė ditės sė sotme.
Kjo pėr shkak se pas arritjes sė saj nė Rusi dhe dy bashkėpunėtorėve Nicky Jam dhe Will Smith, me tė cilėt kėndon himnin e Kampionatit, ata kanė dhėnė njė konferencė pėr shtyp.

Era ka folur pėr ndjenjėn e tė qenit e pranishme nė Rusi dhe emocionin e performimit tė kėngės zyrtare tė kampionatit.

Ajo madje nuk ka lėnė pa pėrmendur golin e Xhakės dhe atė tė Shaqirit, duke e cilėsuar si momentin mė tė paharruar nga ky Botėror.

Sė fundmi ajo ka sjell imazhe tė reja nga stadiumi Luzhniki i Moskės, ku shkroi “Shumėėė e lumtur qė jam kėtu”.
Shtuar më 14/07/2018, ora 12:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori