Era Istrefi: Shihemi shumė shpejt Rusia (FOTO LAJM)

Pëlqej
Mė 15 korrik do tė mbahet finalja e madhe e Kampionatit Botėror tė Futbollit. Deri mė tani dihet vetėm skuadra e parė e kėsaj finaleje, Franca, e cila po pret tė dijė kundėrshtarin qė do tė kualifikohet nė gjysmėfinalen e sotme.

Ndėrkohė “Live it up” ėshtė kėnga e kėtij Botėrori “Rusi 2018” e kėnduar nga Nicky Jam, Will Smith dhe kėngėtarja shqiptare Era Istrefi.

Tre kėngėtarėt nuk ishin tė pranishėm nė ceremoninė e hapjes, por lajmėruan qė nė finale ata do tė kėndojnė nė Rusi. E teksa dita e finales po afrohet, Era ka zbuluar se mezi po pret qė tė jetė nė Rusi qė tė performojė para miliona tifozėsh.

Kėngėtarja ka shpėrndarė njė foto tė stadiumit nė “Instastory” dhe pėrmbi tė e emocionuar ka shkruar: “Shihemi shumė shpejt Rusia”.

Ndėrkohė kėnga “Live it up” ka rezultuar njė bashkėpunim mjaft i suksesshėm pasi deri tani ka njė numėr tė madh klikimesh nė kanalin “Youtube”. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2018, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori