Egjipti largohet pa pikė, Salah zhgėnjimi mė i madh i Botėrorit?
Pëlqej
Egjipti erdhi me shpresa tė mėdha nė kėtė Botėror duke patur si lojtar kryesor finalistin e Champions League dhe golashėnuesin mė tė mirė tė Premier League, por duket se kjo nuk ka mjaftuar.

Salah ėshtė larguar me vetėm njė gol nga ky kampionat, ndėrsa Egjipti nuk ka arritur tė marrė asnjė pikė, shkruan Albeu.com.

Pas ndeshjes sė sotme, tė cilėn e humbėn kundrejt Arabisė Saudite, egjiptianėt duhet tė kthehen qė nesėr nė vendin e tyre e zero pikė.

Ndoshta Salah ishte golashėnuesi mė i mirė i Liverpoolit, por kjo nuk i ka vlejtur me Egjiptin. /albeu.com/
Shtuar më 25/06/2018, ora 18:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori