Edi Rama “tallet” me Lionel Messin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kryeministri i Shqipėrisė, Edi Rama, njihet si njė fans i madh i futbollit, i cili ėshtė tifoz me Juventusin pėr sa i pėrket klubeve.

Por sė fundmi mesa duket ai ėshtė njė fans edhe i Botėrorit "Rusia 2018" madje ka bėrė edhe njė koment mbi ndeshjen e djeshme Argjentinė-Islandė.

Ai ka qenė ndėr fansat e shumtė tė futbollit qė ka komentuar penalltinė e humbur tė Messit nė kėtė ndeshje.

Rama ėshtė tallur me argjentinasin dhe fansat e tij, duke publikuar njė fotografi me kokėn e tij tė vendosur nė vend tė portierit tė Islandės i cili pret penalltinė e Messit./albeu.com/

Shtuar më 17/06/2018, ora 09:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori