Edhe ky tifoz i vogėl nė mbėshtetje tė Anglisė kundėr Kroacisė (VIDEO)
Njė fėmijė i vogėl ka bėrė xhiron e rrjetit sot teksa ėshtė paraqitur nė njė video duke shfaqur hapur se e mbėshtet Anglinė.

Djali duket qartė qė ėshtė me aftėsi tė kufizuara pasi ka kaluar sėmundjen e meningjitit.

Ashtu si tė gjithė tifozat anglez dhe ai shpreson qė tė Kupa e Botės tė vijė nė Angli.

Ndėrkohė ndeshja midis Kroacisė dhe Anglisė po luhet nė kėto momente dhe anglezėt janė duke udhėhequr mė rezultat 1-0 , pas golit tė Tripier. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2018, ora 20:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori