E rėndė/ Tifozi i Messit gjendet i pajetė
Pëlqej
Trupi i njė tifozi 30-vjeēar tė Lionel Messit, ėshtė gjetur i pajetė nė brigjet e njė lumi sot nė mėngjes.

Bėhet fjalė pėr Dinu Alex, me origjinė nga India dhe mėsohet se rezultonte i zhdukur qė prėj humbjes sė Argjentinės nė pėrballjen me Kroacinė tė ejten e kaluar.

Alex njihej si njė tifoz i "ēmendur" i Lionel Messit dhe u kishte thėnė kolegėve para ndeshjes se Argjentina do tė fitonte dhe se heroi i tij do tė shėnonte

Pėr kėtė arsye dyshimet paraprake tė vdekjes sė tij po lidhen ngushtė me humjen dramatike tė Argjentinės kundėr Kroacisė ku mund tė flitet pėr njė vetėvrasje. /albeu.com/

Shtuar më 24/06/2018, ora 10:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori