E rėndė, tifozi anglez bie nga tarraca pas golit tė fitores ndaj Tunizisė (VIDEO)

Pëlqej
Anglia arriti tė marrė njė fitore tu mundimshme kundėr Tunizisė.

Gjatė ndeshjes pėr njė kohė tė gjatė nuk ndodhi asgjė, dhe kjo ka detyruar tifozėt anglezė tė konsumojnė mė shumė alkool se zakonisht dhe njė incident ka ndodhur kur erdhi goli i dytė i Anglisė.

Nė njė video tė publikuar qė po bėhet virale nė internet, shihet njė tifoz qė bie nga tarraca nga njė distancė mjaftė e rrezikshme.

Mbi fatin e tifozit ende nuk ėshtė bėrė e ditur asgjė dhe nuk dihen problemet qė mund tė ketė pėsuar gjatė asaj rėnie. /albeu.com/


Shtuar më 20/06/2018, ora 16:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori