E nderoi Franca, Luana Vjollca kap lloton e ēmendur (FOTO LAJM)

Pëlqej
Franca ka marrė njė fitore tė thellė ditėn e djeshme kundėr Kroacisė nė finalen e madhe tė Botėrorit.

Ashtu siē pritej nė kėtė lojė ka pasur shumė spektakėl ku janė shėnuar 6 gola gjithėsej ku 4 i ka shėnuar Franca dhe 2 Kroacia.

Por kujt ja priste mendja qė kjo ndeshje do tė ishte shumė me fat pėr moderatoren shqiptare, Luana Vjollca.

Luana ka vendosur njė lloto tė "ēmendur" qė edhe bastexhinjtė e vjetėr mund tė hezitonin.

Moderatorja ka luajtur nė favor tė Francės duke thėnė se ajo do fitojė dhe madje do tė shėnohen tre gola dhe mė shumė, nė kėtė ndeshje.

Duke i vendosur shumėn e lartė 500 euro koeficenti ka qenė mjaftė i lartė dhe fati ishte me Luanėn qė ka kapur plot 2250 euro.

Luana nuk ka hezituar ta publikojė kėtė fakt edhe nė Instagram me mbishkrimin "Basti im i parė".

Epo nuk i thonė kot paē fatin e fillestarit! /albeu.com/

Shtuar më 16/07/2018, ora 09:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori