E mahnitshme, festa e kroatėve para finales do ju lėrė pa fjalė (VIDEO)


Pëlqej
Kroacia do tė pėrballet me Francėn pėr tė vendosur se cila do tė jėtė skuadra qė do tė ngre lartė Kupėn e Botės.

Tifozėt kroat duket se janė tepėr tė lumtur pėr suksesin qė skuadra e tyre ka arritur dhe sigurisht qė janė gjithmonė pranė skuadrės sė tyre.

fundmi ata shihen nė njė grupim tė madh ku mijra vetė hidhen dhe kėrcejnė vetėm pak orė caste pėrpara finales sė madhe tė Russia 2018. /albeu.com/
Shtuar më 15/07/2018, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori