"Dramė" pėr Gjermaninė, ky gol i minimizon shpresat e kualifikimit (VIDEO)
Pëlqej
Kualifikimi i Gjermanisė varet shumė edhe nga ndeshja paralele e Suedisė e cila ka kaluar nė avantazh 0-2 kundėr Meksikės.

Tashmė shpresat e gjermanėve janė pėrgjysmuar pasi ndeshja vazhdon tė jetė 0-0 dhe me kėtė rezultat kualifikohet Suedia dhe Meksika.

Gjermanisė tashmė i duhet njė rezulatat pozitiv ndaj Koresė sė Jugut. /albeu.com/
Shtuar më 27/06/2018, ora 17:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori