Dramatike, 11 metėrsh, karton i kuq dhe gol nė Kolumbi-Japoni (VIDEO)
Pëlqej
Ka nisur shumė shpejt dhe me mjaft episode ndeshja mes Kolumbisė dhe Japonisė.

Nė minutėn e '5 japonezėt kanė fituar njė penallti pasi Carlos Sanchez ndaloi me dorė njė top qė po shkonte nė portė.

Kjo i shkaktoi atij edhe marrjen e kartonit tė kuq duke e lėnė skuadrėn me 10 lojtarė, shkruan Albeu.com.

Kagaua i Japonisė e ka ēuar nė gol 11 metėrshin e marrė duke e kaluar skuadrėn e tij nė avantazh. /albeu.com/

Shtuar më 19/06/2018, ora 14:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori