Drama pėr Real Madrid, pas 25 ditėsh do pėrballen me "bishėn" qė krijuan
Pëlqej
Cristaino Ronaldo tashmė ėshtė zyrtarisht lojtarė i Juventus dhe mėsohet se shumė shpejt do tė prezantohet te "zonja e vjetėr".

Nga ana tjetėr pėr Real Madrid vjen njė lajm pasksa i hidhur pasi do i duhet tė pėrballet me "bishėn" qė ata krijuan, Cristiano Ronaldo.

Bėhet fjalė pėr ndeshjen qė Juventus do tė luaj kundėr Real Madrid nė miqėsoren International Champions Cup nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės.

Ndeshja do tė zhvillohet me datė 5 gusht dhe Ronaldo vetėm pas 25 ditėsh largimi do pėrballet me ekipin ku fitojė gjithēka. /albeu.com/Shtuar më 11/07/2018, ora 12:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori