Dėshtaku Kolarov fyen rėndė Xhakėn dhe Shaqirin
Pëlqej
Kapiteni i Serbisė, Aleksandar Kolarov duket se nuk e ka pritur mirė golat e Granit Xhakės

Kolarov nga inati qė gola shėnun dy gola kosovarėt, Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri ka thėnė pėr mediat serbe se festimi i golave tė dy kosovarėve ėshtė primitiv.

“Ne jemi serbė, jemi mbi kėtė nivel primitiv. Jemi 10 vjet para tyre qė festojnė nė kėtė mėnyrė”, ka thėnė ai.

Nga ana tjetėr, Kolarov ka harruar se gjatė gjithė ndeshjes Shaqiri ėshtė provokuar nga sulmuesi serb Mitrovic.
Shtuar më 22/06/2018, ora 23:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori