Dėmtohet trajneri i Anglisė (FOTO LAJM)

Pëlqej
Njė ngjarje e papritur ka ndodhur nė kombėtaren e Anglisė ditėn e sotme. Trajneri i “Tre Luanėve” ka nxjerrė krahun ditėn e sotme, teksa ishte duke vrapuar nė mėngjes.

“Mjekėt e bėn tė qartė qė tė festosh me dorėn lart nuk ėshtė njė opsion i mirė”, tha Sauthgejt me shaka, i cili ishte hedhur shumė lart kur Anglia kishte shėnuar golin e fitores kundėr Tunizisė tė hėnėn pėr rezultat 2-1.

“Nuk do i festoj mė golat nė mėnyrė atletike. Tė paktėn, mė mirė qė mė ndodhi mua dhe jo lojtarėve” – shtoi ai. /albeu.com/
Shtuar më 20/06/2018, ora 23:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori