Ēmenduri! Kėta tifozė anglez kanė bėrė tatuazhet mė tė nxituara (FOTO LAJM)

Pëlqej
Suksesi i Anglisė deri na fazėn e gjysmėfinaleve tė Botėrorit bėri qė shumė tifozė tė entuziazmohen pafundė dhe madje lindi edhe shprehja "its coming home" qė i referohej futbolllit qė po kthehet nė shtėpi aty ku lindi.

Por ntuziasmi i tifozėve anglezė kishte arritur kulmin, sa pas kalimit me sukses tė ēerekfinaleve, ata nxituan ta konsideronin veten kampionė tė botės.

Dhe e pėrjetėsuan kėtė gjė paraprakisht, nė trupin e tyre, pėrmes tatuazhesh nga mė tė ndryshmet.

Kjo gjė rezultoi me tė vėrtetė njė zhgėnjim i madh pėr ta pasi Kroaci shkroi historinė duke i eliminuar anglezėt nga Botėrori.

Pėr fat tė keq kėta tifozė do ju duhet tė mbajnė pėrjetė njė gėnjeshtėr. /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2018, ora 16:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori