Ēmendet Maradona, ngre gishtin e mesit gjatė festimit tė golit tė Rojos (VIDEO)
Pëlqej
Goli i Marcos Rojo nė minutat e fundit nė ndeshjen mes Argjentinės dhe Nigerisė, ēoi peshė tė gjithė tifozėt e Argjentinės.

Festa ishte e ēmendur edhe pėr legjendėn argjentinase, Diego Armanda Maradonėn.

I fiksuar nga kamerat, Maradona i ngre gishtin e mesit gjatė festimeve, dhe drejtohet poshtė tek fusha e lojės. /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2018, ora 22:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori