Ēmendet Japonia, shėnon edhe golin e dytė ndaj Belgjikės (VIDEO)

Pëlqej
Japonia ėshtė e papėrmbajtshme ndaj Belgjikės, pasi i ka shėnuar edhe golin e dytė nė "Rostov Arena".

Ai qė ka shėnuar ėshtė Takashi Inui nė minutėn e 52'.

Ndehsja po zhvillohet dhe Belgjika afėr eliminimit nga Kupa e Botės. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori