Ēfarė humbet Kane, goditja e parė qė nxjerr jashtė nė Botėror (VIDEO)


Pëlqej
Harry Kane ka pasur rastin tė kalojė nė epėrsi skuadrėn e Anglisė, por nuk e ka arritur tė gjejė rrjetėn.

Pas njė zbritje pranė zonės sė Suedisė Kane ka goditur me tė djathtėn fuqishėm dhe rrafsh me tokėnminutėn e 19', por topi ka pėrfunduar jashtė ngjitur me shtyllėn.

Pas 6 golave nė vetėm 4 ndeshjeve, kjo ishte goditja e vetme qė ka humbur "ylli" i anlgisė. /albeu.com/
Shtuar më 07/07/2018, ora 16:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori