Brazili nuk bind nė pjesėn e parė, mbrojtja e Kosta Rikės vijon rezistencėn

Pëlqej
Pjesa e parė e takimit midis Brazilit dhe Kosta Rikės ėshtė mbyllur me rezultat tė barabartė pa gola.

Brazili edhe pse ka tentuar disa herė portėn e Kosta Rikės nuk ka mundur tė finalizojė me gol tė vlefshėm.

Gjithashtu Brazilianėve ju ėshtė anulluar edhe njė gol pasi sulmuesi Jesus ishte nė pozicion jashtė loje nė momentin e goditjes.

Nga ana tjetėr Kosta Rika ka tentuar vetėm tre herė portėn e Brazilit gjatė 45' tė para.

Mbrojtja e tyre ka rezistuar mė sė miri nė kėtė pjesė tė parė.

Nė foton mė lartė gjenden edhe statistikat e kėsaj pjese tė parė. /albeu.com./

Shtuar më 22/06/2018, ora 14:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori