Brazili i pėrgjumur, Meksika provon surprizėn
Pëlqej
Sapo ka nisur ndeshja mes Brazilit dhe Meksikės nė "Samara Arena" ku gjithēka luhet pėr gjithēka.

Nė kėto minuta tė para Brazilianėt duken tė pėrgjumur dhe kėtė mundėsi po mundohet ta shfrytėzojė Meksika, ku nė minutėn e 2' ka ardhur goditja e parė pėr nė portėn braziliane nga sulmuesi Lozano.

Megjithatė mbrojtėsi Thiago Silva ka bllokuar goditjen dhe tashmė Brazili po tenton tė zgjohet duke krijuar disa aksione pranė portės meksikane. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2018, ora 16:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori