Brazili i madh, sa i vogėl pėrballė skuadrave europiane
Pëlqej
Brazili nuk ja doli dot mbrėmė kundėr Belgjikės, edhe pse ishin favoritėt kryesorė pėr tė fituar trofeun.

Qė prej viti 2002 kur ata u shpallėn kampion, ‘Selecao’ ėshtė eliminuar nė katėr Botėrore radhazi nga skuadra europiane.

Nė 2006 ishte Franca, 2010 Holanda, 2014 Gjermania dhe 2018 Belgjika.
Shtuar më 07/07/2018, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori