Brazili i frikshėm nė sulm, publikohen formacionet Brazil-Kosta Rika (FOTO LAJM)

Pëlqej
Sapo janė publikuar formacionet e pėrballjes sė parė tė ditės sė 9-tė tė Botėrorit.

Brazili dhe Kosta Rika do tė pėrballen nga ora 14:00, sfidė e vlefshme pėr Grupin E, ku kryeson Serbia me 3 pikė.

Tashmė ėshtė zyrtare qė Neymar do tė luaj si titullar nė kėtė ndeshje duke bėrė njė sulmfrikshėm brazilian me Coutinho dhe Jesus. /albeu.com/
Shtuar më 22/06/2018, ora 12:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori