Brazil - Zvicėr, notat e lojtarėve (FOTO LAJM)

Pëlqej
Brazili u ndal sot nga Zvicra e shqiptarėve, duke barazuar 1-1 nė sfidėn qė u zhvillua nė “Rostov Arena”.

Xherda Shaqiri ėshtė vlerėsuar si mė i miri kundėr Brazilit me notėn 7.7 , ku Zvicra barazoi 1-1, ndėrsa Xhaka mė i dobėti me notėn 6.2.

Nga Brazili lojtari mė i mirė ishte Neymar qė u vlerėsua me notėn 7.9 dhe Marcelo 7.7, ndėrsa lojtari mė i dobėt ishte Paulinho 6.2. /albeu.com/
Shtuar më 17/06/2018, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori