Brazil - Zvicėr, ja me kė po e sheh ndeshjen Ilir Meta (VIDEO)
Pëlqej
Presidenti i Republikės Ilir Meta, mbrėmjen e sotme sėbashku me disa personalitete tė njohur dhe ambasadorė tė akredituar nė vendin tonė, ėshtė duke parė nė presidencė ndeshjen mes Brazilit dhe Zvicrės.

Tė ftuar tė veēantė nė kėtė event kanė qenė zv/Ambasadori i Zvicrės nė vendin tonė, Philipp Keller dhe ambasadori i Brazilit Jorge José Frantz Ramos.

Ndėrkohė tė pranishėm kanė qenė edhe personalitete tė shquara nga bota e sportit. /albeu.com/
Shtuar më 17/06/2018, ora 20:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori