Neymar shėnoi gol por lojtari i ndeshjes ėshtė dikush tjetėr


Pëlqej
Brazili arriti tė marrė njė tre pikėsh kundėr Kosta Rikės duke e mundur mė njė rezultat 2-0.

FIFA ka shpallur edhe lojtarin e ndeshjes nė kėtė ndeshje, por ai nuk ėshtė Neymar.

Ai ėshtė Philippe Coutinho qė shėnoi golin e parė tė avantazhit pėr Brazilin.

Kosta Rika rezistojė shumė nė kėtė pėrballje dhe disa herė ishte afėr pėr tė shėnuar edhe gol, por brazilianėt e kanė ndėshkuar me dy gola njė nga Coutinho dhe njė nga Neymar. /albeu.com/

Shtuar më 22/06/2018, ora 17:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori