Neymar i pėrgjigjet Ronaldos, me njė gol fantastik (VIDEO)
Pëlqej
Uruguaji do tė pėrballet sonte nė mbrėmje me Portugalinė pėr tė kėrkuar tė hedhi edhe njė hap tjetėr nė Botėror.

Nga ana tjetėr te Portugalia duket se "ylli" i saj Cristiano Ronaldo ėshtė nė "super formė".

Ai gjatė stėrvitjes u pa teksa shėnonte njė gol tė bukur nga mbrapa goditjes sė kėndit ku edhe pse ė vėshtirė topi pėrfundoi nė mesin e portėes raporton albeu.com

Por njė pėrgjigje direkt ka ardhur tashmė pėr Ronaldon nga kampi i Brazilit, dhe kush tjetėr pėrveēse Neymar.

Ai me tė njėjtėn ide si tė Ronaldos ka shėnuar njė gol edhe mė fantastik, pasi ishte shumėmbrapa se Ronaldo dhe shkalla e vėshtirsisė ishte mė e lartė.

Pėr shumė kėnd ky gol i Neymar mund tė duket i pamundur por ja qė Neymar arrin tė shėnoi nga ēdo pozicion. /albeu.com/
Shtuar më 30/06/2018, ora 15:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori