Ndeshje e ēmendur, Shaqiri shėnon dhe feston me shqiponjė
Pëlqej
Xherdan Shaqiri ka shėnaur golin e dytė pėr Zvicrėn duke pėrmbysur Serbėt

Ai ka festuar me shqiponjė ashtu siē bėri Xhaka.

Shtuar më 22/06/2018, ora 21:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori