Morėn kualifikim historik, ministrat kroat shkojnė nė mbledhje me bluzėn e kombėtares

Pëlqej
Kroacia arriti tė shkojė nė finale tė Botėrorit pėr herė tė parė nė histori pasi mposhti Anglinė me rezultatin 2-1.

Festa e adhuruesve tė Kroacisė ėshtė parė nė shumicėn e mediave dhe rrjeteve sociale.

Pėr t’u dalluar ėshtė njė mbledhje e ministrave kroat nė kabinetin qeveritar ku shumica prej tyre kanė veshur fanellėn kroate.
Shtuar më 12/07/2018, ora 12:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori