Kjo ide e ēmendur mund t'i japė djaloshit 22 mijė dollar fitime (VIDEO)
Pëlqej
Nė fakt nuk ėshtė njė parashikim i ndonjė specialisti, apo dikujt qė besonte shumė nė ekipin e Kroacisė.

Pėrzgjedhje shumė qė do tė vendoste nė bast pėr triumfin e Kroacisė nė Kupėn e Botės 2018, u pėrcaktua me short, dhe doli tė jetė 3 mijė dollarė.

Edhe ekipi u pėrcaktua me fat’ duke hedhur njė top ping-pongu.

Kuota ishte 7,5 dhe ai do tė fitojė 22 mijė e 500 dollarė nėse Kroacia triumfon.

Madje ai e bėri edhe tatuazh flamurin e Kroacisė.

Pėr kėtė i duhet tė mposhtė Francėn nė finalen e madhe tė Moskės.

Shtuar më 12/07/2018, ora 09:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori