Festuan si tė ēmendur tek goli i pėrmbysjes, kroatėt shtrijnė nė tokė fotografin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Lojtarėt kroatė festuan si tė ēmendur tek goli i Mandzukic, qė pėrmbysi gjithēka dhe i kualifikoi pėr nė finale. I gjithė ekipi vrapoi nė njė cep tė fushės, dhe aty ndodhi e papritura.

Lojtarėt i shkuan tė gjithė sulmuesit tė Juventusit, por aty gjendeshin edhe shumė fotografė e kameramanė. Njėri prej tyre, ishte ai qė e pėsoi mė keq, pasi e vunė pėr fund dhe pėr pak sa nuk e dėmtuan.

Mė pas, lojtarėt e panė qė kishin zėnė edhe fotografin, dhe tė gjithė u ēuan pėr ta ndihmuar. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2018, ora 23:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori