Festė e ēmendur nė konferencėn e shtypit, trajneri Deschamps lahet me "shampanjė" (VIDEO)
Pëlqej
Yjet e Francės, tė sapo shpallur kampionė bote, e kanė pushtuar konferencėn pėr shtyp pas ndeshjes tė trajnerit Deschamps, dhe e kanė bėrė qull nė shampanjė.

Nė sallė u krijua njė festė e vėrtetė, me lojtarėt qė kėndonin dhe thėrrisnin nė kor emrin e trajnerit tė “bluve”.

Kujtojmė qė pėr Francėn ėshtė titulli i dytė i fituar nė historinė e saj. /albeu.com/
Shtuar më 15/07/2018, ora 23:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori