Dalin pamjet, si Behrami shan tifozėt serb pas golit tė Shaqirit (VIDEO)
Pëlqej
Zvicra mposhti Serbinė falė 2 golave tė futbollistėve shqiptarė, Granit Xhakės i cili barazoi rezultatin nė 1-1 me njė super gol nė minutėn e 52-tė, dhe Xherdan Shaqirit, i cili shėnoi pėr 1-2 nė minutėn e 90’tė.

Qė tė dy futbollistėt shqiptarė i festuan golat e tyre duke bėrė shqiponjėn me duar.

Pas golit tė Shaqirit, gjatė festimit tė saj, Behrami iu drejtua tifozėve serbė, duke iu sharė ata: “Jua q**ė nėnėt”, zbulohet tė ketė thėnė mesfushori nga Mitrovica.
Shtuar më 23/06/2018, ora 00:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori