Barcelona dhe Real Madrid nė "luftė" pėr "yllin" e Chelseas
Pëlqej
Eden Hazard ėshtė objektivi kryesor i Barcelonės pėr tu transferuar kėtė verė sipas tabloidid Sport.es

Barcelona tashmė ka arritur tė zyrtarizoi dy blerje sė fundmi por dėshtimi i transferimit tė Griezmann ka bėrė qė Barcelona tė hedh sytė nga Eden Hazard.

Nė garė pėr Hazard ėshtė edhe Real Madridi dhe do tė kemi njė pėrballje "El Clasico" pėr tė marrė shėrbimet e Hazard.

Nga ana tjetėr ka qenė vetė Hazard qė ka shprehur dėshirėn pėr tu larguar nga klubi i tij aktual Chelsea. /albeu.com/

Shtuar më 12/07/2018, ora 17:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori