Boateng i kėrkon llogari trajnerit Low pėr Marco Reus (FOTO LAJM)

Pëlqej
Jerome Boateng gjendej nė fushė pėr Gjermaninė, por i vėllai e ka ndjekur me vėmendje ndeshjen e kampionėve tė botės ndaj Meksikės.

Ai ka komentuar drejtpėrdrejt nė rrjetet sociale, ku i kėrkonte llogari nga interneti trajnerit Low pėr titullarėt.

Kevin Princ Boateng ka komentuar dy herė, e para nė orėn 17:23, dhe mė pas nė 18:10: “Reus???”. /albeu.com/
Shtuar më 17/06/2018, ora 19:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori