Belgjika shėnon edhe golin e tretė ndaj Panamasė (VIDEO)

Pëlqej
Belgjika nuk ndalet kundėr Panamasė, ku ka shėnuar edhe golin e tretė nė "Fisht Olympic Stadium".

Ėshtė pėrsėri ai, Romelu Lukaku qė ka realizuar golin e dytė personal nė minutėn e 73'-tė.

Ndeshja po zhvillohet dhe ėshtė minuta e 78'-tė. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2018, ora 18:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori