Basler: Ozil si njė njė bretkosė e vdekur
Pëlqej
Mbrėmja e djeshme ka qėnė njė "makth" i vėrtetė pėr Gjermaninė.

Ajo qė pritej si njė ndeshje e sigurtė pėr Gjermaninė ndaj Koresė sė Jugut ėshtė kthyer nė ndeshjen qė e eleminoi nga Botėrori.

Duket se tani ka filluar njė gjyq publik pėr fjatorėt e humbjes.

I fundit qė ka kritikuar ėshtė ish-lojtari gjerman Basler, i cili nuk i kurseu fjalėt duke vecuar dhe Ozilin si mė tė dobėtin e ndeshjes sė djeshme.

“Lojtarėt nuk ishin nė 100 pėr qind dhe askush nuk ishte nė gjendje tė udhėhiqte ekipin”. ka thėnė Basler.

Ai shtoi pėr Ozil: “Ai nuk ėshtė lideri, qė dėshiron tė jetė. Gjuhėn e trupit tė tij ishte si e njė bretkoce tė vdekur”- ishin fjalėt e ish-kampionit Basler. /albeu.com/
Shtuar më 28/06/2018, ora 17:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori