Askush nuk e pa, gruaja pas Putinit vjedh medaljen? Kjo video po ēmend rrjetin (VIDEO)


Pëlqej
Franca mbrėmjen e djeshme u bė Kampione Bote pas 20 vitesh pasi mundi Kroacinė me rezultat 4-2.

Njė festė madhėshtore pas fitores i kurorzoi ata me kupėn mė tė rėndėsishme pėr sa i pėrket Kombėtareve.

Por gjatė ceremonisė sė dhėnies sė medaljeve ėshtė filmuar njė "incident" dhe filmimet e kėtij ēasti po ēmendin rrjetin.

Njė grua qė qėndronte pas presidentit tė FIFA-s, Infantino dhe presidentit rus, Vladimir Putin, ėshtė kapur nga kamerat teksa merr njė medalje dhe e fut nė xhep.

Video e postuar ne Tėitter, ka bėrė me pas xhiron e rrjeteve, me pyetjen, “nuk di a e pashe vetem une kete?”.

Tashmė kjo ngjarje pritet tė vėrtetohet dhe nėse bėhet fjalė pėr vjedhje gruan e pret njė dėnim i rėndė dhe njė skandal qė do e ndjekė gjithė jetėn. /albeu.com/

Shtuar më 16/07/2018, ora 09:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori