Argjentina nuk shėnon me portė tė boshatisur ndaj Koacisė (VIDEO)

Pëlqej
Argjentina dhe Kroacia po luajnė ndeshjen e dytė tė Grupit D nė Kupėn e Botės.

Futbollisti Enzo Perez ka humbur njė rast tė artė, pasi me portėboshatisur nuk ka kaluar Argjentinėn nė avantazh.

Ndeshja po zhvillohet dhe ėshtė minuta e 34'-tė. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2018, ora 20:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori