Anglezėt kėrkojnė tė "ēajnė murin" e Suedisė
Pëlqej
Sapo ka filluar ndeshja Suedi-Angli, ku nė kėto minuta tė para tė dy skuadrat po tregohen tė duruara dhe mė shumė po qarkullojnė topin se sa po tentojnė pėr gol.

Megjithatė Anglia duket mė dominuese me dyshen e sulmit Kane, Sterling duke u afruar disa herė pranė portės kundėrshtare.

Suedezėt kanė pėrsėri tė njėjtėn skemė me mbrojtjen e "blinduar" qė ėshtė shumė e vėshtirė tė ēahet.

Suedia (4-4-2):

Olsen; Krafth, Lindelof, Granqvist, Augustinsson; Claesson, Larsson, Ekdal, Forsberg; Berg, Toivonen.

Anglia (3-5-2):

Pickford; Walker, Stones, Maguire; Young, Lingard, Henderson, Dele Alli, Trippier; Sterling, Kane. /albeu.com/
Shtuar më 07/07/2018, ora 16:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori