Alarmohet Schalke 04, qendra stėrvitore pėrfshihet nga flakėt (FOTO LAJM)
Pëlqej
Qendra stėrvitore e Schalke 04 ėshtė pėrfshirė nga flakėt paraditen e sotme.

Nė foto e publikuara shihet tymi i dendur qė del nga njė ndėrtesė nė qendrėn stėrvitore tė kėtij klubi dhe thuhet se aty gjenden saunat e ekipit.

Situata ka qėnė mjaftė alarmante dhe ėshtė dashur ndėrhyrja e zjarrfikėsve pėr tė vėnė nėn kontroll situatėn.

Zjarri thuhet se ka rėnė shumė pranė dhomės sė zhveshjes sė profesionistėve por fatėmirėsisht ky incident ėshtė ndalur vetėm me dėme materiale. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2018, ora 16:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori