Aksion model, Kolumbia kalon nė avantazh ndaj Polonisė (VIDEO)

Pëlqej
Kolombia ka kaluar nė avantazh ndaj Polonisė nė "Kazan Arena".

Ai qė ka shėnuar ėshtė mbrojtėsi i Barcelonės, Yerry Mina qė ka realizuar nė minutėn e 39'-tė.

Ndeshja po zhvillohet dhe ėshtė minuta e 42'-tė. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2018, ora 20:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori