"Ai di tė kruajė vetėm hundėt"
Pëlqej
“Joakim Lėv mė mirė tė kruajė hundėn, se sa tė drejtojė Gjermaninė nė Botėror”, ishin disa nga komentet e tifozėve, kritik ndaj skemave dhe pėrzgjedhjeve tė trajnerit Low nė kėtė Kupė Bote.

Tekniku gjerman u kap pėrsėri duke bėrė “vesin” e tij nė fund tė takimit me Korenė e Jugut, kur ekipi i tij po mundej 2-0 nė sekondat e fundit.

Kjo ishte hera e parė pėr Gjermaninė qė nuk kualifikohet nga grupi. /albeu.com/

Shtuar më 27/06/2018, ora 20:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori