Agjenti i Ronaldos merr shumėn marramendėse pėr transferimin e portugezit
Pëlqej
Ronaldo zyrtarisht ėshtė lojtarė i Juventus.

Shumė ditė debate dhe spekulime u finalizuan me zyrtarizmin e 33-vjeēarit te klubi "bardhė e zi".

PWr kėtė transferim njė meritė tė madhe e ka agjenti i Ronaldos qė thuhet se ka qenė negociatori numėr njė i kėsaj lėvizje.

Pėr punėn e tij dhe pėr kalimin me sukses tė RonaldosJuventus, Jorge Mendes do tė paguhet nga klubi italian plotė 11 milion euro. /albeu.com/Shtuar më 11/07/2018, ora 15:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori